intergalactic TelsizHytera’nın en yeni çözümü, gelişmiş galaksilerarası iletişim için tamamen optimize edilmiş dünyanın ilk iki yönlü telsiz cihaz PD0104 olağanüstü bağlantı ile yüksek güçlü dijital iletişimi bir araya getiriyor.

Yenilikçi telsiz üreticisi Hytera,nın ürünü PD0104 dünyanın derinliklerine gönderme ve alma yapabilen yüksek güç iletişimine sahip türünün ilk telsiz örneğidir. Profesyonel dijital portföyün öncülerinden biri olan PD0104, ortam, ortam bağlılığı veya diğer şartların ne olduğunu umursamaz bir biçimde en yüksek kalitede iletişimi sağlamak için yıldızlararası ses berraklığını ve sağlamlığı sunar.

Yenilikçi telsiz, bilinmeyen bölgelerden gelen sinyalleri almak için bir izci, bir arkadaş veya düşman kayıt servisi, çığır açan anti-yerçekimi ayarları ve bir çok ışık için uyarı sinyali verebilecek ekstra karasal bir alarm da dahil olmak üzere bir dizi ileri özellik sunuyor. PD0104, spektrumunda çeşitli uzay bantlarında çalışan bir çok bantlı cihaz olarak piyasaya sunulacak.

Hytera Yıldızlararası İletişim Ürün Müdürü A.C. Diaz, “PD0104’ü duyurmaktan son derece heyecanlıyız,” dedi. “Endüstride, kapsama alanı ve dayanıklılık açısından devrim yaratacak bir dizi güçlü özellik içeren en gelişmiş iki yönlü telsizlerden birini başarıyla ortaya çıkardık. O kadar devrimci ki, Alanımızdaki iletişim sınırlarımızı genişletmek için astronotlar ve arayan dünya birimleri tarafından zahmetsizce kullanılabilir . ”

Bu iki yönlü telsizin inanılmaz derecede gelişmiş doğası, Hytera’yı galaksi boyunca, insanlar ve karasal olmayan herkes için profesyonel iki yönlü iletişim sağlayıcısı olarak konumlandırıyor. İster bir tedarik limanı ile görüşün, ister bir meteor yağmurunu bildirin, hatta isterseniz bir uzaylıyı çaya davet edin veya bunlardan hiçbirini yapmayın. Sizi Hytera PD0104’ün bu dünyanın dışına çıkan bir iletişim sistemi sunduğundan emin olabilirsiniz.