Hytera Communications Corporation Limited (Hytera), profesyonel kablosuz iletişim cihazlarını üreten ilk beş dünya lideri üreticilerden biridir. Hytera, yenilikçi ve profesyonel iki yönlü telsizler, kablosuz bağlantı noktası sistemleri ve hizmetlerini sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır. Hytera, teknik başarılarının, AR-GE yeteneğinin ve tüm dünyadaki satış ağının avantajlarını kullanarak, müşterilerine başarılı katma değerli ürün ve hizmetler sunmayı ve böylece müşterilerinin uzun vadeli büyümesine destek olmayı hedeflemiştir.

Hytera’nın merkezi, Shenzhen’de bulunmaktadır ve Çin’deki profesyonel iki yönlü telsiz ve kablosuz bağlantı noktası sistemleri konusunda faaliyet gösteren en büyük üretim üssü ve AR-GE departmanına sahiptir. Hytera’da üç laboratuar ve iki AR-GE merkezi (yüksek frekans laboratuarı, genel standart laboratuarı, çevresel test laboratuarı; kablosuz mühendislik AR-GE merkezi ve dijital bağlantı noktası sistemleri AR-GE merkezi) işletilmektedir. İşletmesinde, %35’ten fazlası yüksek lisans ve doktora derecesine sahip olan 1200’den fazla AR-GE mühendisi çalıştıran Hytera, profesyonel kablosuz iletişim konusunda 100’den fazla temel ve yenilikçi teknolojinin ve patentin sahibidir. Hytera, müşterilerine katma değer sağlamak için tüm ürünleri için bağımsız IPR almıştır. Ürünlerin çoğu Amerikan FCC, Avrupa CE sertifikaları ve Rusya, Kanada ve Güney Afrika vb gibi 70 ülke’de geçerli diğer sertifikalara sahiptir. Hytera Çin’deki TETRA teknolojisi üzerisinde usta olan tek üreticidir ve Çin profesyonel kablosuz iletişim alanında standartları belirleyen bir firmadır.

Hytera, iştirakler, şube ve servis merkezleri şeklinde İngiltere, ABD, Rusya, Endonezya, Hindistan ve Hong Kong’ta daha etkin yerel yönetim sağlamak için dünya çapında satış ve servis ağı kurmuştur. Bu ağın avantajlarını kullanarak Hytera, tüm dünyada 80’den fazla ülke ve bölgede ürün satmaktadır. Hytera on yıl içinde Çin’de en fazla satış gelirini elde etmiştir ve Hytera’nın AR-GE, üretim ve satış yetenekleri Hytera’nın on yıllarca Çin’deki birinciliğini ve iki yönlü telsiz ve bağlantı noktaları konusundaki Çin pazarındaki % 60’In üzerindeki payını korumasını sağlayacaktır. Hytera, APCO, LTE, TETRA, DMR, dPMR  üyesi ve BM’in yetkili tedarikçi üyesi olarak, profesyonel kablosuz iletişim alanında giderek artan önemli bir rol oynamaktadır.

Hytera 2011 yılında Tetra konusunda etkin ve yüksek deneyime sahip Rhode & Schwarz , 2018 yılında Sepura Teltronic firmalarını bünyesine katarak Tetra altyapı ve TEDS konusunda gücüne güç katmıştır.

Hytera 2018 yılında kuruluşunun 25. yılını Dünya geneline yayılmış 780 iş ortağı ile birlikte kutlamanın gururunu yaşamaktadır.

Hytera gelecekte de, müşterileri için değer ve başarı sağlama konusundaki çalışmalarına devam edecek ve dünyada oldukça tanınan bir marka oluşturacaktır.

Müşteri Hizmetleri

Hytera Merkez

Hytera HQ

Hytera Laboratuar

Hytera Ürün Gösteri Salonu

Hytera Türkiye

HYTERA MARKA YAPISI

Hytera HYT Marka

HYTERA LOGOLAR

2010 yılında, eski markası “HYT” “Hytera’ya” dönüştü ve “Hytera’nın” kelimenin tam anlamıyla HYT  ERA (yeni bir çağ ), dijital çağa giriyor anlamına gelmektedir. HYT markasının değişimi, Hytera’nın profesyonel iletişim ile ilgili yeni vizyonunu temsil etmekte ve Hytera’nın bu dijital çağda sektörün lider markası olmasını beklemektedir.

Hytera Logo Hytera Logo

HYT Logo Two Way Radio

Aynı zamanda, “HYT” analog telsiz ürünlerinin markası olarak kullanılmaktadır, Shenzhen HYT Science & Technology Co, Ltd. dijital olmayan ürünler için bu markayı faal tutmaya devam etmektedir. HYT Logo